Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Kustodní dozor na různých výstavách na Pražském hradě

referenční číslo: E3EC4A8E | aktuálnost: 9. 9. 2016

Pro našeho klienta hledáme brigádníky na různé výstavy na Pražském hradě.

Společnost:
Den nástupu: 10. 9. 2016
Termín brigády: 10.9.-31.10.2016
Pracovní doba: 10.00 - 18.00
Lokalita: Praha 1- Hradčany
Doprava: tram 22
Odměna: 69 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- dozor nad hladkým průběhem výstavního dne
- poskytování informací návštěvníkům výstavy

Požadujeme:
- čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- spolehlivost, pečlivost, upravený zevnějšek a reprezentativní vystupování

Nabízíme:
- výplatu zálohy kdykoliv
- možnost dlouhodobé spolupráce při výstavách na Pražském hradě

Mzda: 69 Kč / hod.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Typ nabídky: Brigády

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha