Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hofmann Wizard s.r.o.

Zdobení a balení pečiva, 90 Kč/hod

referenční číslo: E3D49A6C | aktuálnost: 29. 8. 2016

CO: pomocná dělnice/pomocný dělník v potravinářské výrobě,doplňování surovin do míchacího stroje (fyzicky náročné), jeho tvarování, třídění a kontrola (práce ve stoje u pásu). Pracuje se v přidělených pláštích s rouškou na hlavě, v hale je kolem 17ti stupňů Celsia.
KDY: brigáda bude probíhat v měsíci září (délka trvání se může ještě změnit) , flexibilní rozdělení směn, možnost volby prac. dne/směny dle Vašich časových možností
KDE : Myslinka u Nýřan, doprava vlastní nebo naším mikrobusem z Plzně a zpět zdarma, možnost organizace bezplatného svozu pro uchazeče z okolí nebo větší skupinky (min.5) uchazečů ze vzdálenějšího okolí

POŽADUJEME : platný potravinářský průkaz, fyzickou zdatnost, nekuřáci výhodou. Uchazeči nesmí trpět žádnou formou alergie na prach nebo mouku ! Do provozu se smí pouze s krátce střiženými nenalakovanými a čistými nehty, bez použití výrazných parfémů a veškerých šperků včetně piercingu !

NABÍZÍME :
- 90 Kč/hod
- možnost volby pracovního dne/směny dle Vašich požadavků
- bezplatnou dopravu na pracoviště z Plzně a zpět

Mzda: 90 Kč / hod.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Brigády

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail