Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Problem a incident manager

referenční číslo: 9503 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu stavebních hmot? Zajímáte se o dynamicky se rozvíjející IT technologie? Rádi se setkáváte s lidmi z různých zemí a kultur?

Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena právě Vám

Každého zaměstnance vnímáme jako individuální osobnost. Zaměřujeme se především na neustálý rozvoj každého z nich s možností kariérního postupu jak v České Republice tak i v nejrůznějších zemích světa.

Naše motto: Pracuj tvrdě, ale chytře.

Máme pro Vás pracovní nabídku do nově vznikajícího procesního týmu. Hledáme vysoce motivované zkušené kandidáty pro oblasti risk, incident, problem a change managementu. Procesní tým bude zcela nově sestavený a vy máte velkou příležitost být u toho.

Náplň práce

  • Rozvíjet, udržovat a komunikovat procesy kontroly problémů a incidentů.
  • Zajistit řádné pochopení a účinné použití postupů přes všechny IT týmy po celém světě.
  • Kontrola účinnosti a efektivnosti činností problém managementu.
  • Odpovědnost za realizaci, cílové nastavení a procesní audity.
  • Tvorba doporučení pro zlepšení týkající se problém managementu.
  • Příprava podkladů a reportu pro management.
  • Rozvoj a údržba podpůrných nástrojů.
  • Zodpovědnost za vážné incidenty / problémy.
  • Využití analýz na zjištění hlavních příčin, určit a vyřešit příčinu incidentu a události.
  • Provádět proaktivní činnosti zajišťující detekci a předejít budoucím problémům / incidentů.
  • Proaktivní činností odhalit a předejít budoucím problémům / incidentů.
  • Vytvořit analýzu trendů, analyzovat data a soubory protokolu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Zkušenosti s procesním řízením.
  • Dobrá znalost ITIL disciplín.
  • Dobrá znalost anglického jazyka.
  • Praktické zkušenosti se zlepšováním metod a technik.
  • Dobrá znalost statistických a analytických principů a procesů.
  • Dovednosti v ovlivňování a vyjednávání metod a technik.
  • Široké technické dovednosti ve všech aspektech IT, který je schopen zapojit se do odborných diskusí s 1. až 3. levelem technické podpory.
  • Dobrá znalost dostupných a nových IT technologií.
  • Schopnost porozumět, jak IT technologie podporují podnikání.
  • Ochota cestovat.

Nabízíme:

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí v rychle rostoucí společnosti.
  • Přátelské pracoviště, ale nejsme Service Share Centrum.
  • Možnost profesního růstu.

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha