Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Projektant pozemních staveb

referenční číslo: E3CF1620 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Projektant pozemních staveb.

Náplň práce:
- Projektování pozemních staveb (občanské, bytové, …)
- Konzultace s klientem
- Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
- Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy z jiných profesí

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializaci na obor pozemní stavby)
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, delší praxe - výhodou
- Znalost programu AutoCAD
- Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- ŘP sk. B – výhodou

Nabízíme:
- Práci na HPP, IČO nebo dohodu ve stabilní české společnosti s 13-letou tradicí v oboru
- Pracoviště v přímém centru Prahy
- Platové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovního poměru
- Proplácení přesčasů, svátků a víkendů
- Příspěvek na stravování
- Volnou pracovní dobu
- PC s příslušným SW
- Prostředí menší firmy
- Mladý přátelský kolektiv
- Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Hl. m. Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha