Typ nabídky

Minimální mzda

SW Test Engineer

referenční číslo: E3BAE08F | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Společnost zaměřená na Vývoj SW řešení v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů. Hledáme posily do týmu specialistů na testování software. Zkušenosti jsou výhodou, ale šanci mají i absolventi/-tky technických oborů.

Náplň práce

Vývoj a údržba prostředků pro podporu testovaní v oblasti lékařských aplikací
Detekce a reportovaní chyb, komunikace s vývojovými týmy
Práce na projektu pro zahraniční zákazníky, komunikace v anglickém jazyce
Příležitostné služební cesty (USA)

Požadujeme

Vzdělání technického směru
Základy programování (C#,C++,Java)
Základní orientace v operačních systémech
Znalost CVS, SVN nebo obdobných systémů
Skriptování
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

Zajímavou práci na mezinárodních projektech
Možnost rotace na projektech
Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění atd.)
Možnost zahraničních služebních cest
Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Místo pracoviště: Praha, Plzeň, Ostrava

Region: Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: tester

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita