Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Media Call, s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11207230718 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo osobně (Každé úterý od 16 hod. den otevřených dveří na ulici Vídeňská 546/55, Brno)
Možné také na zkrácený úvazek 30 h/týden

Náborový bonus 15 000 Kč!
Nabízíme ti ihned smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou!
Neváhej a napiš nám - rádi ti zodpovíme všechny tvé dotazy. Nebo se přijď rovnou nezávazně podívat na den otevřených dveří, který bývá každé úterý v 16 hod., kde zjistíš vše, co tě zajímá a rovnou si prohlídneš pracovní prostředí!
Jaká by byla náplň tvé práce?
oslovování stávajících klientů našich zadavatelů
nalezení vhodného řešení pro klienta a jeho potřeby
kontrola a podpoření spokojenosti klientů
získávání zpětné vazby od klienta
Chceš vědět, co ti můžeme nabídnout?
Mnoho zaměstnaneckých výhod, na které má u nás nárok každý zaměstnanec!
bonus 15 000 Kč smlouva na dobu neurčitou
pro zkušené operátory nabízíme navýšení mzdy ihned po nástupu
neomezené výkonnostní prémie
stravenky
pracovní doba dle tvého volného času
praxe pro tvůj další profesní rozvoj
motivační soutěže o hodnotné ceny
cafeteria (poukazy na sportovní aktivity, vstupenky do divadla, kina, drogerie a další)
přiveď svého kamaráda a získej odměnu až 8 000 Kč
občerstvení na pracovišti
budeš dojíždět z daleka? My ti na to přispějeme až do výše 1 000 Kč!
Chceš se dozvědět víc?
Každé úterý v 16 hod. jsme tu pro tebe!
Nevíš, kde nás najdeš? Jsme na ulici Vídeňská 55, Brno (šalina 2,5,6 - zastávka Celní, šalina 8 - zastávka Vsetínská).
Nebo se na nás podívej na facebooku: https://www.facebook.com/mediacallsro/

Těšíme se na tebe! Tým MediaCall

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha