Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zodiac Galleys Europe s.r.o.

Pomocní montážní dělníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10678960764 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Náplň práce:
- silikonování a tmelení vnitřních i vnějších částí leteckých interiérů
- práce v různých pozicích - v sedě, ve stoje, na štaflích, apod.
- práce se silikonovací pistolí

Požadavky:
- manuální zručnost, přesnost
- snaha o neustálé zlepšování výsledků své práce
- ochota pracovat v 2-směnném provozu

Nabízíme:
- dlouhodobé zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- příspěvek na dojíždění
- nástupní plat 17000,- Kč; navýšení po zkušební době + prémie + docházkový bonus (tzn. cca od 20000,- Kč hrubého/měs.)
- nástup možný ihned

V případě zájmu o pozici nás kontaktujte na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně na adrese společnosti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Zodiac Galleys Europe s.r.o., Jiří Fišer, jiri.fiser@zodiacaerospace.com, +420 734 413 121