Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Šéfkuchař / kuchař (P3651)

referenční číslo: E3633612 | aktuálnost: 21. 1. 2017

Hledáme kolegu a leadera pro stravovací zařízení, které dbá na úroveň nabízených pokrmů, zásady správné a racionální výživa, estetiku a prezentaci jídel. Nechceme jenom kuchaře, ale zapáleného kolegu, který bude svým podřízeným inspirací a tahounem, bude umět dobře zorganizovat práci celému kolektivu a bude tak zodpovídat za bezproblémový chod celého zařízení.

Požadujeme:

SŠ/ SOU v oboru kuchař - číšník; praxe ve vedení kolektivu ( podmínkou pro pozici šéfkuchaře), kreativita, zájem o obor, vnímání nových trendů a zájem o racionální a zdravou výživu velkou výhodou, trestní bezúhonnost, spolehlivost, vynikající organizační schopnosti (u pozice šéfkuchaře )a odpovídající zdravotní stav

Nabízíme:

NADSTANDARDNÍ PLAT, práce na 1 směnu, krásné a velmi moderní pracovní prostředí a vynikající vybavenost kuchyně. NUTNOST nástupu IHNED!

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Specializace: kuchař, šéfkuchař

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail