Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SQS Vláknová optika a.s.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8643490745 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Náplň práce a požadavky:
• ODDĚLENÍ RIGŮ: ruční výroba fúzních optických děličů za pomocí výrobních zařízení a přípravků malých rozměrů, nastavování výrobních parametrů na počítači, nutnost rozumět principům výroby, cit pro techniku – výkon práce převážně vsedě, zaškolení 6-8 týdnů, důraz na manuální zručnost, preciznost, pečlivost a výborný zrak

• ODDĚLENÍ PODPŮRNÝCH PRACOVIŠŤ: lepení, testování a balení fúzních optických děličů, časté opakování stejných výrobních operací, jednodušší zaškolení - práce převážně vsedě, zaškolení 3-10 dní, důraz na preciznost a dobrý zrak

Nabízíme:
• práci v klidném, čistém a příjemném prostředí se špičkovými technologiemi, přátelský kolektiv
• práci ve dvousměnném provozu (6:00-14:00; 14:00-22:00)
• mzda 15000 - 22000 hrubého (záleží na pracovním zařazení, kvalitě, času na výrobek, zmetkovitosti, zvládnutí výroby různých typů výrobků atd.)
• systém benefitů a odměn (bonusy za zaškolení až 4000 Kč, příplatky za odpolední směnu, systém výkonnostních prémií, příspěvek zaměstnavatele na stravování, zaměstnanecké telefonní tarify, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)
• nástup ihned nebo dle dohody


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 15 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

SQS Vláknová optika a.s., personal@sqs-fiber.cz, +420 493 765 381

Odpovědět na inzerát