Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Festool s.r.o.

Elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10155980705 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Zkušební technik vývojové zkušebny (ž/m) - vhodné i pro absolventy

Pracovní náplň:
. Měření na vzorcích po stránce elektromechanické
. Vypracování protokolů o výsledcích zkoušek a měření
. Kontrola plnění kvalifikačních plánů pro jednolité řady výrobků
. Optimalizace výrobků s cílem zvýšení robustnosti
. Intenzivní spolupráce s ostatními úseky v rámci projektových cílů

Kvalifikační a další požadavky:
• Vzdělání elektrotechnického směru,
• Praxe s měřením, zkoušením elektrických zařízení výhodou
• Min. §6 vyhlášky č. 50/78
• Znalost německého či anglického jazyka výhodou
• Samostatnost, pečlivost, systematický přístup

Nabízíme:
. Zázemí stabilní společnosti
. Možnost profesního rozvoje, podpora dislokace do regionu
. Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny, penzijní připojištění, společenské a sportovní aktivity a další)
. Pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců nebo dle dohody, zkušební doba 3 měsíce.

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Vaši písemnou nabídku v českém a německém event. anglickém jazyce a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese kariera@festool.com nebo telefonu 481 645 132

KONTAKT POUZE PŘES ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha