Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Trekor s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10778280713 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Praha, odjezd/příjezd z Ústí nad Labem (nebo při cestě). Doprava zajištěna.
Požadavky: aktivní přístup, chuť se učit a sebevzdělávat, manuální zručnost, časová flexibilita. Vzdělání nerozhoduje. Výhodou: praxe v oboru slaboproudých instalací a montáží (není podmínkou, může jít i o absolventa).
Nabízíme: časové konto (možnost napracovat hodiny a pružně vybírat jako náhradní volno), 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days, lze využít i pro péči rodinných příslušníků), 4 dny studijního volna (např. pro řidičské oprávnění, jazykový kurz, odborný seminář apod.), 4 dny pro samostudium v rámci oboru/pracovní pozice (lze vybírat i po hodinách), 5 dní rodičovské dovolené (při narození dítěte jako pomoc matce), proplacení (plné/částečné) řidičského průkazu, proplacení (plné/částečné) školení a kurzů dle výběru zaměstnance, pomoc ohledně služeb, co firma poskytuje svým zákazníkům (zdarma nebo za výrobní náklady).
První kontakt: e-mailem. Kontaktní osoba: Tereza Hrušková, e-mail prace@trekor.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 13 500 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail