Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LIVE TELECOM s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11245360739 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Jseš fanda populárních seriálů Hra o trůny, Vinyl, Sex ve městě? Baví tě ty nejlepší dokumenty na National Geographic TV? Jseš sportovním fandou a třeba sázíš na fotbalové ligy? Komunikuješ rád s lidmi a telefon nedáš z ruky? Kolikrát jsi odpověděl ANO? Po praktických školeních bude tvým úkolem aktivně telefonicky komunikovat s potencionálními klienty o filmových a seriálových premiérách,navrhovat úsporná řešení, poskytovat informace o aktuálních programových novinkách a s těmito úkony zajišťovat administrativu.
Očekáváme: Odhodlání, ambici vyniknout, vytrvalost. Dobré komunikační dovednosti. Zodpovědný a aktivní přístup k pracovnímu úkolu. Spolehlivost, umění naslouchat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail