Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Jednoduchá manuální práce ve výrobě - i bez praxe

referenční číslo: 6239 | aktuálnost: 19. 1. 2017

Pro našeho významného klienta sídlícího v Ostrově nad Ohří, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice do výroby elektrokomponentů. Jde o jednoduchou manuální práce ve výrobě, montáž kabelových svazků. Nabízíme práci v rozvíjejícím se odvětví se zajímavým finančním ohodnocením. Práce probíhá ve třech směnách, v sedě, a to v čistém, tichém, novém a moderním prostředí. Nástup možný IHNED

Požadujeme:

- min. základní vzdělání
- manuální zručnost
- dochvilnost
- chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky
- pravidelný výplatní termín
- práci v novém, čistém a moderním prostředí
- příjemný kolektiv
- pracovní příležitost i pro uchazeče bez vzdělání a kvalifikace
- výborná dopravní dostupnost

Místo pracoviště: Karlovy Vary

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail