Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11338400714 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Jestliže Vás nevyplašil název pozice, která v sobě snoubí rozmanitou práci řidiče a zároveň činnost spojenou s obsluhou skladu, směle čtěte dál!

Společnost PTÁČEK-velkoobchod, a.s. s předním postavením na trhu v oblasti topení – plyn – voda – inženýrské sítě a koupelny hledá pro posílení týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Skladník/Řidič.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • multifunkční pozice zahrnuje příjem i výdej skladového sortimentu, komunikace se zákazníkem, evidence v informačním systému
  • dále máte zodpovědnost za rozvoz zboží zákazníkům velkoobchodu (Opava a okolí) – v sezóně až denní výjezdy, mimo sezonu zhruba 2x týdně
  • odpovědnost za pořádek a správné umístění zboží ve skladu

Naše požadavky:

  • ŘP sk. C + profesní průkaz, psychotesty a digitální karta - nezbytné!
  • vzdělání technického směru (TZB, stavební) je v naší branži velkou výhodou, ale jste-li zkušený pracovník, na oboru Vašeho studia nezáleží!
  • praxi v řízení vozidla nad 3,5 t
  • pracovitost, spolehlivost a aktivní přístup

Co můžeme nabídnout:

  • rozmanitost práce díky kombinaci dvou profesí
  • stabilní zaměstnání v prostředí společnosti s hlubokými kořeny
  • zaškolení zkušenými kolegy z oboru
  • věrnostní příplatky
  • příspěvek na stravování
  • možnost pracovního postupu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha