Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer kanceláře Pohořelice a Olomouc

referenční číslo: E2D31D7C | aktuálnost: 06.02.2017

Home4people- PROFI

Vstupte s námi do jiného světa. Vstupte do světa o kterém se Vám zatím jenom zdá. Vstupte do světa spolupráce, vzdělávání i zábavy.

Náplň práce

Zodpovědnost za komplexní řízení pobočky, její organizaci, chod, řízení, hodnocení a motivace OZ a jejich podpora při plnění úkolů, prosazování firemní filozofie a cílů, reporting, tvorba a rozšiřování obchodní sítě

Požadujeme

profesionální přístup k práci
flexibilita a samostatnost
vstřícnost a loajalita
příjemné vystupování
výborné komunikační schopnosti
vysoké profesionální nasazení zodpovědnost
SŠ/VŠ vzdělání
zkušenost s vedením týmu
prokazatelná praxe v oblasti prodeje organizační schopnosti

Nabízíme

dynamický tým
přátelská atmosféra
možnosti postupu ve společnosti otevřené dveře kreativitě
rozsáhlá kancelářská podpora
ochota kolegů poradit
variabilita a všestrannost práce setkávání se s mnoha zajímavými lidmi
benefity
firemní telefon

Mzda: 30 000 Kč

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty