Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Lucie Sedláčková

Montážní dělníci elektronických zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11050630717 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Vyučení v oboru elektro podmínkou, elektro vyhláška č. 50/4 a vyšší - může být i neplatná-firma zajistí její obnovení, manuální zručnost, odpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, výborný zdrav. stav. Provádění elektro-montážní práce v oblasti stavebnictví - modulární stavby, kontejnery, nikoliv zděné objekty, s týmem spolupracovníků. Zapojování elektro obvodů - světla, zásuvky, klimatizace, topení a další. Pracovat dle technické elektro dokumentace na různorodých projektech a stavbách. Jedná se o práci v hale, teple a suchu. Provádění montáže elektro rozvodů ve stavebních jednotkách sloužících k admin., kancel., prům. a obytným účelům. Zam. benefity, 5 týdnů dovolené. Kontakt telefonicky/e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail