Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Výpomoc do domácnosti na každodenní vaření a úklid

(referenční číslo: 12-19-173418/JD)

VÝPOMOC do DOMÁCNOSTI na KAŽDODENNÍ VAŘENÍ a ÚKLID
Hledáme pečlivého člověka, co rád vaří a baví ho domácí práce. Vaší každodenní náplní práce bude příprava oběda a večeře dle dietních receptů (dieta bez kaseinu, lepku a cukru), drobné domácí práce jako vyklizení myčky a sušičky a práce na zahradě – posekání, vyplení záhonů.
Výkon práce si představujeme v ranních a dopoledních hodinách, ale je možná i domluva dle Vašich možností. Podmínkou je schopnost dopravit se do našeho bydliště: Bělkovice-Lašťany – údolí.

Požadujeme:

Spolehlivost
Otevřená komunikace
Striktní dodržování receptů
Trestní bezúhonnost
Pečlivost

Nabízíme:

Benefity:
Dlouhodobá spolupráce formou brigády.
V případě spokojenosti příspěvek na dojíždění.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis českém jazyce na email k.tkadlecova.173418{id}@graftonrecruitment.cz

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní
Typ nabídky: Zaměstnání