Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Vývojář C#/.NET|vhodné pro absolventy bez praxe|BEZ angličtiny|AŽ 35 000 KČ|

(referenční číslo: 4-10-211639/JD)

Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti z programování v C#/.NET a přijít k nám.

Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici "VÝVOJÁŘ C#/.NET|VHODNÉ pro ABSOLVENTY bez PRAXE|AŽ 35 000 KČ" do významné české IT společnosti.

Pracovní náplň:

  • programování modulů informačního systému
  • programování aplikací
  • analýza a návrh technického řešení vč. architektury
  • příprava podkladů pro dokumentaci aplikace
  • komunikace s interním týmem
  • práce s SQL skripty

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru
  • anglický jazyk na základní úrovni (A1-A2)
  • zkušenosti a zájem o programování v oblasti C#/.NET
  • znalosti v oblasti SQL
  • ochota pracovat v týmovém prostředí

Výhodou:
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • zkušenosti s MS SQL výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • náhrada prvních 3 dnů při nemocenské
  • penzijní připojištění
  • očkování
  • firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • jazykový kurz anglického jazyka
  • dárkové poukazy při významných životních událostech

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání