Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11105260729 | aktuálnost: 17. 8. 2016

POMOCNÍ MISTŘI PROVOZU - Pozice je vyhrazena pro OZP.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, min. 2 roky praxe na obdobné pozici s vedením lidí, organizační, řídící a komunikační schopnosti, systematické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, rozhodnost
schopnost práce pod tlakem, uživatelská práce s PC, ŘP sk. B, aktivní řidič s praxí
Náplň práce: plánování a koordinace úklidů na jednorázových zakázkách (technické a materiálové vybavení, personální obsazení, technologické postupy, harmonogram úklidu)
přijímání jednorázových zakázek a koordinace jejich proveditelnost (dispečink), vedení týmu podřízených, jednání se zákazníky , zpracování cenových kalkulací zakázek, vedení skladu, nákup materiálu a zásobování středisek, zpracování zakázkových listů, zpracování výkazů práce podřízených
Nabízíme: práci ve stabilní, rozvíjející se firmě s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobé spolupráce, práci v přátelském kolektivu, různorodou, zodpovědnou a samostatnou práci
První kontakt: Životopisy zasílejte e-mailem, do předmětu uvádějte: Pomocný mistr provozu.
oveřeno: 16.8.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha