Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Junior Assistant for Accounts

referenční číslo: 36026 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost působící v oboru vodního hospodářství a životního prostředí, hledáme uchazeče na pozici:

Junior Assistant pro pohledávky a závazky z obchodního styku

Junior Assistant pro pohledávek a závazků z obchodního styku bude sídlit v pražské kanceláři. Hledáme týmového hráče, který bude poskytovat finanční a správní podporu pro dánskou společnost. Hlavní úlohou je pomáhat finančnímu oddělení ve skandinávské společnosti se správou pohledávek a závazků z obchodního styku.

Náplň práce:
• Vlastní odpovědnost za účty závazků a pohledávek
• Specifické rutinní úkoly, komunikace se zákazníky, dodavateli atd.
• Analýza a zprávy v rámci vlastní odpovědnosti
• Komunikace se zákazníky a dodavateli na mnoha úrovních - vnitřní a vnější
• Provádění analýz a podávání zpráv z vlastního podnětu
• Práce se zákazníky / prodejci / orgány
• Optimalizace cash flow pro obchodní jednotky
• Odpovědnost za řízení pohledávek z obchodního styku a splatných účtů
• Částečná znalost účetních, finančních a obchodních systémů (znalost systému Maconomy z Deltec je výhodou)
• Provádění standardní analýzy a reporting s instrukcemi

Požadujeme:
• VŠ vzdělání, bakalář / Master v účetnictví nebo financích
• 2 roky zkušeností s účetnictvím
• systematická práce, flexibilita, pečlivost, přesnost
• Dánský nebo jiný skandinávský jazyk významnou výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Schopnost dodržet termíny a určit priority, dobra organizace práce
• Organizační schopnosti
• Výborné ústní i písemné komunikační dovednosti
• Dobrá znalost Microsoft Office, zejména Excel podmínkou
• Počítačové dovednosti
• Aktivní a efektivní řešení problemů

Nabízíme:

• Možnost připojit se ke kooperativní a přátelské mezinárodní společnosti
• Motivační platové ohodnocení a firemní benefity

Místo pracoviště: Praha
Datum nástupu: dohodou

Pokud Vás tato nabídka oslovila zašlete svůj aktuální životopis včetně fotografie na adresu kariera06@karierasro.cz a uvádějte ref. značku 18443/asist/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha