Typ nabídky

Minimální mzda

Barista

referenční číslo: E2509E65 | aktuálnost: 08.03.2017

Lagardere Food Service, a.s.

Společnost Lagardere Food Services se sídlem na Letišti Václava Havla Praha hledá do svých kaváren v prostorách letiště zaměstnance na pozici barista.

Barista

Náplň práce

Společnost Lagardere Food Services se sídlem na Letišti Václava Havla Praha hledá do svých kaváren v prostorách letiště zaměstnance na pozici barista

Požadujeme

•profesionalita a spolehlivost
•pozitivní přistup k práci i kolegům
•chuť učit se novým věcem
•úsměv na tváři
•anglický jazyk
•praxe v oboru je výhodou

Nabízíme

•práce na HPP/DPP
•systém bonusů a procent z prodeje
•zaměstnanecké stravování zdarma
•zaměstnanecké uniformy
•možnost nakupování v duty free shopech na letišti

Místo pracoviště: Praha Letiště Václava Havla

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: barista/baristka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity