Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Absolvent VŠ se zaměřením na elektroniku do oddělení vývoje

referenční číslo: 11444 | aktuálnost: 7. 9. 2016

ABSOLVENT VŠ se ZAMĚŘENÍM na ELEKTRONIKU do ODDĚLENÍ VÝVOJE (25 – 32.000,- KČ)
Jste absolventem VŠ s elektrotechnickým zaměření?
Zajímají vás nové typy vozů a jejich vývoj?
Chtěl byste pracovat na ojedinělých projektech a komunikovat přímo se zákazníky?
Pokud Vás tato pracovní pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis?

Společnost zabývající se vývojem elektroniky u prototypů luxusních vozů hledá šikovné absolventy VŠ

Náplň práce

  • Spolupráce na zajímavých projektech v oblasti vývoje – simulací, senzorů, testování, aj.
  • Komunikace s konečným zákazníkem
  • Odborná spolupráce při stavbě prototypů
  • Komunikace napříč týmem

Požadujeme:

  • Požadujeme ukončené VŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • Zájem o vývoj a automobilový průmysl
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Praha

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha