Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Brigáda ve skladu - 100Kč/hod + stravenky

(referenční číslo: 3-19-204378/JD)

Pro našeho významného klienta, stabilní logistickou společnost sídlící v Břeclavi, hledáme šikovné brigádníky do skladu.

Jedná se o flexibilní brigádu na na ranních směnách (6:00-14:30, popř. 8:00-16:30), které se plánují dopředu.

Vaší hlavní náplní práce bude práce ve skladu a jiné pomocné manuální práce.

Nástup během měsíce června.

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost a pravidelná docházka

Nabízíme:

Benefity:
Mzda: 100Kč/hod
Stravenky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Částečný úvazek