Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič / skladník / manipulant

referenční číslo: E21282AD | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- vychystávání materiálu pro výrobu a forem a dovoz z externiho skladu
- řezání materiálu ( plastových desek ) na pile
- odvoz forem zpĕt do externího skladu po skončení výroby
- přijímání materiálu v externím skladĕ
- mĕsíční inventura v externím skladě
- pečlivost pri ukládaní forem a materiálu
- práce ve třísměnném provoze
- nástup možný ihned

Požadujeme

- střední odborné učiliště
- ŘP sk. B podmínkou + průkaz VZV
- čistý TR
- manuální zručnost, aktivní zodpovědný přístup

Nabízíme

- zajímavý plat dle zkušeností
- příspěvek na stravování
- možnost navštěvovat kurzy AJ
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- příjemné moderní pracovní prostředí

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity