Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog zpracování plechů s AJ

referenční číslo: 7569 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Z celé škály strojírenských technologií je Vám nejbližší lisování plechů? Baví Vás zakázková výroba spojená s řešením technologických změn při zavádění nových produktů? Zvládnete technickou angličtinu? Tak proč pořád váháte nad zasláním životopisu? Tahle práce Vás bude bavit

Strojírenská společnost s pestrým výrobním programem hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta na pozici

TECHNOLOG ZPRACOVÁNÍ PLECHŮ s AJ

Náplň práce

  • Technická podpora při výrobě plechových dílů i sestav
  • Stanovení technologických postupů výrobních operací
  • Výběr nástrojů vhodných pro zpracování dané zakázky
  • Zvyšování efektivity výroby a dohled nad kvalitou
  • Technické návrhy přípravků a pomůcek

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ/VŠ strojírenství
  • Alespoň 1 rok praxe s výrobou z plechů
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Organizační schopnosti a technické myšlení

Nabízíme:

  • Profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Stravování ve společnosti
  • Zázemí stabilní firmy
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Místo výkonu práce v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha