Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fakultní nemocnice Motol

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme všeobecné sestry na nově otevřené lůžkové oddělení Urologické kliniky.

Všeobecné sestry pro Urologickou kliniku 2. LF UK a FNM

referenční číslo: E1B06A40 | aktuálnost: 26. 7. 2016

Poskytování komplexní specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu.
Písemné nabídky s CV zasílejte: Vrchní sestra Mgr. Jana Boháčová, Urologická klinika 2. LF UK a FNM, FN Motol, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5; e-mail: jana.bohacova@fnmotol.cz ; tel.: 22443 4805, 775 692 849.

Požadujeme:

SZŠ, VZŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra, registrace vítána. Praxe a specializace není podmínkou, ale výhodou.

Nabízíme:

Nabízíme: Práci v nově vytvořeném pracovním kolektivu na špičkovém pracovišti zaměřeném na moderní technologie a inovace, možnost kariérního růstu, podporu vzdělávání, účast na vzdělávacích akcích, stáže na jednotlivých stanicích kliniky s možností budoucí volby specializace, vynikající dopravní dostupnost, možnost ubytování pro mimopražské, možnost příspěvku na dopravu, nadprůměrné platové ohodnocení a další benefity. Náborový příspěvek 15 000,- Kč.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail