Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista sortimentu inženýrských sítí junior

referenční číslo: E1A45C2F | aktuálnost: 06.02.2017

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost s rodinnou tradicí a dlouholetým působením na trhu? Pracujte pro firmu PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Společnost PTÁČEK je „1“ na trhu v oboru topení-plyn-voda-inženýrské sítě a koupelny. Disponujeme širokou sítí poboček v České republice a na Slovensku. Najdete nás na více než 80ti místech v ČR a na Slovensku.

Naše společnost Vám zajistí stabilní zázemí, podmínky profesního růstu, férové jednání, moderní systém práce a další výhody. Využijte tuto nabídku a staňte se součástí našeho velkého týmu

Náplň práce

Čemu se u nás budete věnovat:

  • zpracování cenových nabídek, objednávek (sortiment inženýrských sítí)
  • velmi úzká spolupráce s obchodními specialisty
  • komunikace se zákazníky, dodavateli

Požadujeme

  • SŠ – stavebního směru (velkou výhodou)
  • práci na PC – běžná uživatelská znalost (MS Office)
  • zkušenost s informačním systémem typu Navision, SAP, apod. (výhodou)
  • ŘP sk. B
  • praxi v oblasti inženýrských sítí (výhodou)
  • zodpovědnost, chuť do práce, komunikativnost

Nabízíme

  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pracovní poměr od začátku na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, MultiSport karta, odměny za různá výročí, slevy na nákup zboží
  • jste-li absolventem v oboru možnost odstartovat Vaši profesní kariéru - profesní růst v oblasti obchodu
  • místo výkonu práce Jinočany, případně další regiony
  • nástup dle dohody

Místo pracoviště: Jinočany, Praha - západ

Region: Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita