Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BENEŠ a LÁT a.s.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11454970755 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Místo výkonu práce: Křížová 660, Mimoň

Náplň práce: Provádění pravidelné kontroly strojů a zařízení. Běžné opravy strojů a zařízení. Opravy údržbového charakteru na budovách. Zámečnické práce při opravách a údržbě strojů a zařízení. Udržování pořádku v technické dokumentaci.

Požadavky: SOU, v technickém oboru výhodou. Praxe v oboru výhodou. Manuální zručnost. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost učit se novým věcem. Svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme: Stabilní zázemí výrobní společnosti. Zajímavou, perspektivní práci. Odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe. Odborná firemní školení. Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, závodní stravování).

Vhodné pro absolventy. Kontakt možný na uvedeném tel. čísle, e-mailu nebo adrese provozovny.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 170 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha