Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior programátor – C

referenční číslo: 10943 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Jste zkušený programátor a Vaší hlavní dovedností programování v jazyce C? Umíte pracovat v Linuxu a máte zkušenosti s vývojem pro embedded prostředí? Jste samostatný, ale zároveň Vás baví i práce v týmu? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce?
Pokud jsou odpovědi na otázky ano, pak hledáme právě Vás

Náplň práce

Náplň práce:

  • Vývoj a údržba SW – komunikační zařízení pro průmysl
  • Spolupráce na návrhu a architektuře SW
  • Podílení se na mezinárodních projektech
  • Analýza a plánování projektů
  • Komunikace s týmovými kolegy

Požadujeme:

Požadujeme:

  • Výbornou znalost programovacího jazyka C
  • Znalost práce s operačním systémem Linux
  • Orientaci v oblasti sítí a znalost skriptovacích jazyků
  • Znalost embedded prostředí
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Nabízíme:

  • Školení a certifikace
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v dynamickém prostředí rozvíjející se společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha