Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11208150763 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Národní památkový ústav, územní památková správa v Kroměříži vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice investiční referent, technický pracovník
- Místo výkonu práce: 24 památkových objektů na území Moravy, Pracoviště: v Kroměříži, nebo v Olomouci, Termín nástupu: říjen 2016

- PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Bude koordinovat přípravu a realizaci investic v rámci obnovy a údržby nemovitého majetku - památkových objektů, včetně zahrad a parků ve správě NPU. Bude koordinovat finanční zajišťování investic, včetně podkladů pro jejich vyúčtování a také projektovou, technickou a provozní přípravu akcí.
Bude zajišťovat podklady nutné k realizaci jednotlivých akcí zejména investiční záměry, studie proveditelnosti, podklady pro rozhodnutí související s řízením podle Stavebního zákona a Památkového zákona. Bude vypisovat výběrová řízení v rámci realizace akcí obnovy památkových objektů, zahrad a parků ve správě NPU, včetně kompletní přípravy jednotlivých výběrových řízení.
Bude zpracovávat koncepce údržby a obnovy památkových objektů, zahrad a parků. Ve spolupráci s vedoucími správy objektů NPU - kastelány, bude stanovovat pořadí priorit jednotlivých akcí. Připravované akce bude konzultovat s příslušnými specialisty a projektanty při přípravě památkové obnovy objektů a historické zeleně.
Bude zpracovávat žádosti o čerpání finančních prostředků ze státního rozpočtu případně z ostatních zdrojů v rámci vyhlášených grantů a projektů financovaných z EU.
Bude provádět dozor nad realizací jednotlivých investičních akcí při obnově nemovitého majetku ve správě NPU.
By se měl orientovat v přípravě návrhů rozpočtu objektů NPU, ve vícezdrojovém financování, přípravě a administraci dotačních titulů, v oblasti zadávání a realizace veřejných zakázek a projektového řízení

- POŽADAVKY:
VŠ vzdělání v oboru stavebnictví a příbuzné obory, praxe v oboru, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, smysl pro diskrétnost a profesní loajalitu, znalost českého jazyka, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC (Word, Excel aj.), zkušenost s elektronickou spisovou službou, znalost v oblasti zadávání a realizace veřejných zakázek a projektového řízení, znalost systému státní správy ČR a oboru památkové péče výhodou
- NABÍZÍME:
platové zařazení dle zákona č.262/2006 Sb., a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, platová třída 11, pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici na uvedenou adresu zašlete:
- strukturovaný profesní životopis s adresou, číslem telefonu a e-mailem, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Požadované podklady zašlete v zalepené obálce do 9.9.2016 do 10.00 hodin.
Na obálku uveďte: "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - INVESTIČNÍ REFERENT - NEOTEVÍRAT"
Adresa pro zaslání přihlášek do výběrového řízení:
Národní památkový ústav, územní památková správa v Kroměříži, Sněmovní náměstí 1, 767 01 Kroměříž

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 17 870 - 26 870 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha