Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista plánování výroby

referenční číslo: 13448 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máte vzdělání technického nebo ekonomického směru a zkušenosti v oblasti plánování výroby? Ovládáte Excel na pokročilé úrovni a jste analyticky myslící člověk se zodpovědným přístupem?
Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás práce na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY v severní části Jihomoravského kraje? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Významná mezinárodní výrobní společnost hledá nového pracovníka na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • vytváření plánů výroby, kontrola plnění plánu
  • sledování aktuálních stavů, zajištění optimálních zásob
  • kapacitní plánování, zajištění logistických procesů
  • pravidelná práce v Excelu a interním systému
  • spolupráce s dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • technické/ekonomické SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost práce v Excel na pokročilé úrovni
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • analytické myšlení, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha