Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektrotechnik - specialista

referenční číslo: 8714 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste specialistou na oblast elektro? Víte, jak správně nastavit technologické postupy při elektrotechnických operacích? Potom hledáme právě Vás.

Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici:

ELEKTROTECHNIK - SPECIALISTA (25 - 30 000,-)

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů pro výrobu, montáž a opravy elektrosoučástí
  • posuzování technické dokumentace z hlediska technologie
  • zadávání na kooperaci
  • tvorba požadavků na používané přípravky a měřidla
  • zodpovědnost za svěřenou dokumentaci
  • tvorba normočasů
  • kontrola a optimalizace jednotlivých postupů a operací
  • spolupráce na cenotvorbě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – elektro
  • zkušenosti v oblasti technologie a elektrotechnické výroby
  • vyhl. 50 § 7
  • orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC
  • schopnost práce s technickou dokumentací
  • znalost práce na PC
  • řp. sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Šumpersko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha