Typ nabídky

Minimální mzda

Vánoce každý 15. den v měsíci, díky emailu

referenční číslo: E1027BDB | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Chcete být spravedlivě odměnění za dobře odvedenou práci? Pak se pojďte přidat k našemu emailovému týmu.

Náplň práce

Co budete dělat:
• vyřizování požadavků zákazníků prostřednictvím e-mailu (70%) a telefonu (30%)
• hledání optimálního řešení požadavků klientů
• poskytování informací o produktovém portfoliu Innogy
• prodej produktů Innogy
• příjem a řešení reklamací, stížností

Požadujeme

• min. SŠ s maturitou
• výborná úroveň písemné i slovní komunikace
• dobrá uživatelská znalost MS Office, znalost SAP CRM a SAP IS-U výhodou
• samostatnost a odpovědnost
• vysoké pracovní nasazení
• odolnost vůči stresu
• ochota se dále vzdělávat a pracovat na sobě
• směnný provoz v době od 6.00 hod do 24.00 hod
• práce o víkendech a svátcích (v reálu cca 1-2 víkendové dny v měsíci)
• zkušenosti v zákaznickém servisu a písemné komunikaci s klienty vítány

Nabízíme

• práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností
• nejvyšší nástupní mzdu v regionu na této pozici – 16 100,- Kč
• 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna na sick days!
• stravenky ve výši 80 Kč
• možnost využití AJ
• přechod do kmenového stavu Innogy po 6-ti měsících
• benefity ve výši 27.000 Kč za kalendářní rok

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: sarka.foretnikova@adecco.com

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
KONZULTANT: Šárka Foretníková, Tel.: 725 739 006

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 14 000 - 18 000 Kč

Místo pracoviště: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty