Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Siemens, s.r.o.

Elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10588260720 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Místo výkonu práce: Siemens, s,.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát
Markova 952
744 01 Frenštát p.R.
Kontaktní osba: Míčková Štěpánka, tel.: 556207184, e-mail: stepanka.mickova@siemens.com

V naší společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát, nabízíme volné pracovní místo na pozici Elektromechanik – navíjení motorů.

Náplň práce
-navíjení motorů
-vkládání vinutí
-zapojování vinutí

Očekáváme
-SOU (výhodou elektro vzdělání) nebo SPŠE, SPŠS
-praxi v oboru (výhodou)
-schopnost práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme
-zajímavé finanční ohodnocení
-práci na plný úvazek (do kmenového stavu)
-práci ve stabilní společnosti
-místo výkonu práce: Frenštát p. R.
-mimořádné odměny
-náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč po zkušební době
-program zaměstnaneckých výhod (roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši až 700,-Kč měsíčně, odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč, zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens - např. slevy na nákup zboží Siemens, karta Makro, slevy na Leo Express atd., příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Siemens, s.r.o., Štěpánka Míčková, HR Specialist, stepanka.mickova@siemens.com, +420 556 207 184