Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ARMEX ENERGY, a.s.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10318840795 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pracovní náplň: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, samostatná prezentace produktů a služeb, příprava a zpracování obchodní nabídky, zajištění prodejní dokumentace, zajištění servisu zákazníkům v zázemí pobočky, ale i mimo ní.
Požadujeme: minimálně ÚSO nebo ÚSV vzdělání, samostatnost a aktivní klientský přístup, počítačové dovednosti na dobré uživatelské úrovni, ŘP sk. B, aktivní řidič
Poskytujeme: zázemí prosperující společnosti, odměňování ve formě fix + provize, notebook, telefon a další pracovní prostředky, vstupní školení, možnost dalšího vzdělávání, možnost kariérního růstu, stravenky, 5 týdnů dovolené a další benefity
Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: prace@armexenergy.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ARMEX ENERGY, a.s., Stanislava Borejová, prace@armexenergy.cz