Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista kontrolingu investic

referenční číslo: E0B5C666 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Unipetrol RPA, s.r.o. – RAFINÉRIE, odštěpný závod hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Specialista kontrolingu investic.

Náplň práce

Náplň práce:
• Obhospodařování agendy zahrnující oblast kontrolingu investičních nákladů za celou skupinu Unipetrol
• Udržování, aktualizace a modernizace modelu investic, schopnost rychle a přesně poskytovat z něj datové výstupy (společnosti, segmenty, projekty, atd.)
• Spolupráce při posuzování jednotlivých investičních projektů (ekonomické vyhodnocení) a přípravě jejich prezentací pro management
• Účast při přípravě výkaznictví a plánování oblasti investic (měsíční výkazy, plány, předpovědi, KPIs, ad-hoc analýzy)
• Spolupráce při koordinaci investičního procesu v rámci jednotlivých společností i celé skupiny Unipetrol (směrnice, schvalování projektů, práce v systémech Clarity nebo Hyperion, atd.)
• Poskytování analytického zázemí & koučingu vlastníkům investičních projektů
• Úzká spolupráce s odděleními produkce, nákupu a financí (segmenty Energo & Vývoj)

Požadujeme

• Minimálně 2 roky zkušeností z oblasti finančního kontrolingu (výrobní společnost výhodou)
• Znalost principů finančního a manažerského účetnictví (včetně orientace v IFRS)
• Pracovní zkušenost na podobné pozici v nadnárodní společnosti výhodou
• VŠ vzdělání, ideálně v oborech ekonomie/finance
• Výborná znalost práce s MS Office (zejména práce s Excelem)
• Znalost a praktická zkušenost se systémem SAP velkou výhodou
• Znalost AJ (aktivně slovem i písmem, min. úroveň B2)
• Proaktivní a iniciativní přístup k řešení problémů
• Svědomitost, pečlivost, práce s čísly a analytické myšlení
• Schopnost plnit zadané úkoly v zadaných termínech
• Komunikativnost (schopnost presentace výstupů práce menšímu/střednímu kolektivu)

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou / Litvínov

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské