Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista ON-line aukcí s NJ a AJ (Praha) – i pro absolventy

referenční číslo: 10910 | aktuálnost: 22. 8. 2016

Rádi byste se stali součástí nákupního oddělení v moderní celosvětově uznávané společnosti? Baví Vás práce s interními systémy a chtěli byste na denní bázi uplatnit především své znalosti německého ale i anglického jazyka?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Úspěšná mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá nového člena do svého týmu na pozici:

SPECIALISTA ON-LINE AUKCÍ s NJ a AJ (Praha) – i pro ABSOLVENTY (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničním nákupním oddělením společnosti
  • příprava on-line aukcí pro zahraniční dodavatele
  • zodpovědnost za bezproblémový průběh on-line aukcí
  • vyhodnocování realizovaných aukcí
  • administrativní podpora dodavatelů
  • příprava pravidelných reportů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost MS Excel
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • zkušenosti z nákupu nebo zákaznické podpory výhodou

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – sick days, příspěvek na sportovní aktivity aj.
  • pracoviště: Praha 5

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha