Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista zákaznického servisu s francouzštinou a angličtinou na denní bázi

(referenční číslo: 20-28-211951/JD)

  • Máte pozitivní vztah k PC?
  • Domluvíte se francouzsky i anglicky?
  • Chcete mít čas na kadeřníka v týdnu?

Pak hledáme právě Vás

  • Co bude vaším úkolem?
  • Zajišťovat komunikaci mezi firmou a zákazníkem ve francouzském jazyce
  • Vyřizování telefonních hovorů a mailové komunikace zákazníků využívajících firemní produkt
  • Zadávání údajů do systému
  • Teamová práce v mezinárodním kolektivu

Požadujeme:

  • Francouzština na denní bázi na úrovni C1 a angličtina na úrovni B2 (pokročilý)
  • Orientace na zákazníka
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Zájem o IT a pokročilé znalosti PC
  • Detailně orientovaná osobnost
  • Teamová spolupráce

Nabízíme:

Benefits:

  • Dny volna navíc!!!
  • Sick days
  • Jazykové kurzy
  • Sravenky
  • Flexi pasy
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Práce pro významnou mezinárodní rozvíjející se software firmu
  • Zaškolení
  • Moderní kanceláře
  • Mezinárodní přítelské prostředí
  • Možnost kariérního růstu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search

Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.
I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Služby, osobní služby, au-pair
Typ nabídky: Zaměstnání