Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

CAD/CAM specialista pro obrobnu

referenční číslo: 11870 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Jste strojař a máte praxi s programováním CNC strojů? Potom hledáme právě Vás

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

CAD/CAM SPECIALISTA pro OBROBNU

Náplň práce

  • tvrorba obráběcích programů
  • provádění korekcí programů
  • spoupráce s výrobou, operátory

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • znalost CAD/CAM (EdgeCAM či jiný)
  • orientace v programování na stroji - Heidenhain
  • zkušenosti s prací s výkresy
  • ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme:

  • příspěvky na dojíždění
  • možnost růstu
  • odborná školení
  • další firemní benefity
  • místo výkonu práce: okres Přerov, okres Nový Jičín

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha