Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11245220768 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Skladník pro jadernou elektrárnu.

Požadujeme:
- Minimálně 2 roky praxe v oblasti skladování (hutní materiál, ND, výrobní dodávky výhodou), oprávnění VZV a MDV
- Zkušenost se systémy skladového hospodářství podmínkou
- vyučení technického směru
- Uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav

Pracovní náplň:
- Dle zadání a potřeb řeší požadavky skladového hospodářství – příjem a výdej (OOPP, hutní materiál, náhradní díly, nářadí aj.), manipulace MDV a VZV
- Spolupráce se středisky v rámci lokality, spolupráce se skladem na lokalitě Temelín

Nabízíme:
- Zázemí společnosti působící v oblasti servisu jaderných a vodních elektráren
- Zaškolení i následné vzdělávání
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
- OOPP, technické vybavení aj.
Zašlete životopis na hronkova@cezenergoservis.cz nebo info na 381 103 013.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.
Pokud se firma do 1 měsíce neozve, nepostoupil/a jste do výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o., Bc. Lenka Hronková, MBA, hronkova@cezenergoservis.cz, +420 725 693 659,381 103 013