Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SCHOTT CR, s.r.o.

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11090420796 | aktuálnost: 20. 10. 2016

IT SPECIALISTÉ (APLIKAČNÍ PODPORA / VÝVOJ APLIKACÍ)
Náš IT tým podporuje všechny jednotky SCHOTT v ČR (v Lanškrouně a ve Valašském Meziříčí). Jsme součástí mezinárodního IT týmu skupiny SCHOTT.
Požadujeme: VŠ technická - IT/elektrotechnika, AJ středně pokročilá znalost, praxe aspoň 3 roky na obdobné pozici (aplikační podpora, project manager, service manager, analytik, vývojář) v nadnárodní organizaci, ochota cestovat (Lanškroun), ŘP, analytické, systematické a procesní myšlení, schopnost dokumentovat (diagramy, procesy), znalost změnového řízení (proces řízení změn), znalost řízení IT projektů, zkušenosti s podporou uživatelů, schopnost jednat s dodavateli, znalost vývoje aplikací výhodou, navíc vývojář: znalost vyššího programovacího jazyka (např. C#) (= výhodou); navíc vývojář: znalost SQL, navíc vývojář: znalost životního cyklu aplikace (testování, nasazení, verzování), pečlivost, komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: podpora lokálních aplikací (případně interní vývoj aplikací)
Nabízíme: nástupní bonus pro nové zaměstnance 10000,- Kč
První kontakt: e-mail: lenka.poborilova@schott.com nebo telefonicky na čísle 571 686 153
ov. 27.9.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha