Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10948030713 | aktuálnost: 12. 10. 2016

SOU v oboru, základní zkouška ve svařování v ochranné atmosféře, platný svářečský průkaz, praxe ve svařování min. 1 rok, dobrá znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle dané výrobní dokumentace, státní zkouška ve svařování EN 287 výhodou, manuální zručnost, flexibilita a konstruktivní odpovědný přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost.
Mzda 24 000 - 30 000 Kč, 3-směnný provoz, pracoviště Štítina, nástup dle dohody, KO: Dušková Lenka Ing., tel.: 599 508 559, životopis zašlete na e-mail: lenka.duskova@ismm.cz nebo se dostavte na adresu pracoviště.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

ISMM Production & Business Cooperation s.r.o., Ing. Lenka Dušková, lenka.duskova@ismm.cz

Odpovědět na inzerát