Typ nabídky

Minimální mzda

Příjem materiálu / vstupní kontrola

referenční číslo: E016E3B3 | aktuálnost: 07.12.2016

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Příjem nakupovaného materiálu
Kontrola zboží při převzetí od dopravce (stav, množství)
Vstupní kontrola kvality na základě podkladů
Systémový příjem zboží a jeho řádné označení
Zodpovědnost za správnost přijatého materiálu
Evidence vratných obalů
Komunikace s kolegy v zahraničí

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání
Komunikativní znalost NJ
Zkušenosti se skladovým hospodářstvím výhodou
Dobrá znalost MS Office (především Excel)
Znalost výkresové dokumentace výhodou
Řidičský průkaz sk. B podmínkou
Řidičský průkaz na VZV výhodou
Časová flexibilita, schopnost samostatné práce
Zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci v rostoucí mezinárodní společnosti
Atraktivní finanční ohodnocení
25 dnů dovolené
Dotované stravování přímo ve výrobním závodě
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Příspěvek na dojíždění
Stabilitu

Místo pracoviště: Kaplice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy