Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Senior HR Consultant | mezinárodní projekty

(referenční číslo: 1-12-205015/JD)

Baví Vás být úspěšní a ovlivňovat výsledky své práce? Nejste spokojeni s Vaším současným zaměstnavatelem? Hledáte pracovní příležitost, kde si svou práci budete organizovat sami? Zajímá Vás, co se děje na pracovním trhu a v oblasti HR? Máte zájem pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a podílet se tak na jejím růstu?

Pozor, hledáme posily do naší pobočky Business Services

Pojďte pracovat s těmi nejlepšími Jsme jednička na trhu v oblasti náboru kandidátů a právě rozšiřujeme náš tým a proto hledáme nového šikovného kolegu/kolegyni na pozici HR Konzultanta v rámci divize Business Services.

V rámci spokojenosti, dobrých referencí našich mezinárodních klientů a neustále přibývajícím projektům rozšiřujeme náš tým. Pokud se chcete posunout v rámci Vaší kariéry, získat nové zkušenosti a stát se součástí jedničky na trhu, pak zvažte naši příležitost.

Člověk hlásící se na pozici do naší společnosti bude mít možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých mezinárodních projektech.

Mimo jiné bude náplň práce obsahovat:

  • Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (českými i ze zahraničí)
  • Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli)
  • Obchodní jednání a návrh optimálních řešení, rozvoj a navazování úzkých profesních vztahů
  • Monitorování situace na trhu práce
  • Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty

Práce u nás Vás bude bavit, pokud:

  • Baví Vás podporovat kolegy v týmu a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů
  • Máte rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru
  • Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery
  • Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi
  • Máte rádi mezinárodní prostředí
  • Nevadí Vám práce v dynamické společnosti
  • Jste ambiciózní a rádi dosahujete stanovených cílů
  • Jste kreativní – baví Vás přicházet s novými nápady
  • Máte zájem pracovat pro jedničku na trhu v rámci Business Services

Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým

Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: http:www.grafton.cz/o-nas/

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na plynné úrovni (schopnost vést pohovory, komunikovat s klienty, atd.)
  • Relevantní praxi v oblasti náboru, poradenství, HR či byznysu
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Projektově zaměřenou osobnost schopnou pracovat samostatně, zároveň kooperovat s ostatními v týmu
  • Proaktivní přístup a obchodní myšlení
  • Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni
  • Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst a zároveň budovat dlouhodobé vztahy

Nabízíme:

Benefity:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Široká škála zaměstnaneckých benefitů (6 dnů placeného volna, další placené volno při splnění stanoveného cíle, příspěvek na volný čas, jazyková výuka, mobil pro soukromé účely, dárek k narozeninám a další jiné)
  • Zodpovědná a různorodá práce v zavedené nadnárodně působící personální agentuře, jedničky na trhu
  • Příjemné, kooperativní a přátelské prostředí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
  • Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje
  • Zajímavá práce s možností odborného růstu
  • Podílení se na zajímavých mezinárodních projektech
  • Práce v centru Prahy
  • Možnost využít na denní bázi znalost cizích jazyků

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání