Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VITRABLOK, s.r.o.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11505720767 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Náplň práce:
Úzká spolupráce s Projektovým manažerem na vývoji nových designových a technických výrobků dle požadavků trhu; Zajištění kompletní certifikace CE pro nové výrobky; Zajištění specifických národních oprávnění pro jednotlivé země uvnitř a mimo EU; Analýza požadavků trhu a následné zajištění technických certifikátů pro výrobky řady Technology; Návrh a tvorba technických listů a doporučených instalačních návodů pro jednotlivé typy skleněných tvárnic nebo přidružených výrobků; Komunikace s klienty ve spolupráci s oddělením Zákaznického servisu v rámci technického poradenství; Tvorba přihlášek pro grantové agentury a státní instituce disponující finančními dotacemi pro výzkum a vývoj v průmyslu; Tvorba přihlášek pro patentová řízení; Správa patentů; Zajištění prohlídek závodu pro návštěvy (klienty a dodavatele); Technicky zaměřené prezentace pro klienty nebo studenty VŠ, případně jako interní školení zaměstnanců.
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání (lze absolvent), stavební zaměření velkou výhodou;
Analytické myšlení, samostatnost a cílevědomost;
Dovednost pro psaní technických reportů a sdělení;
Komunikativnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, smysl pro detail;
Řidičské oprávnění sk. B, uživatelská znalost PC (MS office, apod.);
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem); Německý jazyk výhodou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VITRABLOK, s.r.o., Ivana Kováčová, personalista, ivana.kovacova@vitrablok.cz, +420 417 818 221