Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ABO valve, s.r.o.

Účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11381860788 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pracoviště: Dalimilova č.p. 285/54, Olomouc - Chomoutov. Nástup možný ihned.
Společnost ABO valve, s. r. o., nejvýznamnější výrobce high-performance uzavíracích armatur pro použití v chemii, petrochemii a energetice v regionu střední a východní Evropy, hledá do ekonomického úseku účetní(ho).
Požadovaný profil:
- minimálně středoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
- dobrá znalost účetnictví a daňové problematiky
- praxe na pozici účetní min. 3 roky podmínkou
- znalost práce v MS Excel, Word podmínkou
- znalost systému Navision Dynamics vítána
- znalost anglického a ruského jazyka výhodou
- znalost účetní a daňové legislativy Slovenské republiky výhodou
- samostatnost při řešení problémů, pečlivost, loajalita, flexibilita
- schopnost a ochota učit se nové věci
Náplň práce:
- zpracování účetnictví v souladu s platnou legislativou
- zpracování účetních závěrek
- podpora zpracování daňových přiznání
- komunikace s kontrolními orgány
- spolupráce s auditory
Nabízíme:
- zázemí úspěšné a dynamické společnosti
- pružná pracovní doba
- firemní benefity
- plat od 20 tis. Kč
Životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mailovou adresu odstrcilova@abovalve.com, do předmětu uveďte název pozice "Účetní".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha