Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALGON, a.s.

Řídící pracovníci stavebního provozu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11057910761 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Jedná se o místo výkonu práce a provádění staveb v Karlovarském a Středočeském kraji a v Praze. Kmenové pracoviště je v Chebu na adrese: Cheb, Joštova 1. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok). V případě osvědčení se je možná změna PP na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: VŠ nebo SŠ stavebního zaměření, nejlépe pozemní stavby, u SŠ požadujeme praxi 5 let v oboru, u VŠ možno i absolvent, flexibilita nutná. Dále řidičský průkaz skupiny B. Jednosměnný provoz. Nabízíme: služební vozidlo, mobilní telefon, notebook s připojením na internet, v případě staveb mimo místa bydliště hradíme adekvátní ubytování, roční odměna. Kontakt: telefonicky (7,00 - 15,00hod), e-mailem anebo osobně na adrese Cheb, Joštova 1 v době 07,00 - 15,00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail