Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mondi Štětí a.s.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11272840742 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní, elektro, automatizace)
  • technické myšlení
  • ochota učit se
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • svářečský průkaz výhodou
  • PC gramotnost, základní znalost ŘS Siemens
  • znalost AJ výhodou
  • min. 2 roky praxe v průmyslovém provoze na podobné pozici

Náplň práce:

  • provádění oprav zařízení nebo jejich částí, samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad po domluvě s obsluhou výrobního zařízení
  • provádění inspekčních pochůzek, kontrol, revizí
  • příprava detailních plánů realizace prací centrální údržby a externích dodavatelů v souladu s plněním plánů výroby
  • zajištění dostupnosti všech potřebných dílů pro realizaci plánovaných činností
  • spolupráce se Siemensem a centrální údržbou
  • odstraňování provozních závad
  • koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech
  • aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby apod.

Nabízíme:

  • prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost pro další osobní a profesní růst
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Mondi Štětí a.s., Jitka Rubešová, jitka.rubesova@mondigroup.com, +420 416 802 920