Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik - stavební stroje (firemní VŮZ)

referenční číslo: 12489 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Je Vaše vzdělání technického směru, například opravář zemědělských strojů?
Jste manuálně zručný a baví Vás opravovat vozidla?
Máte ŘP sk. B a jste aktivní řidič?

Pokud jste souhlasně odpověděl ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná zahraniční společnost přijme do svého týmu kandidáty na pozici Servisní technik od 25 - 27.000,- Kč

Náplň práce

  • Pravidelné kontroly a údržba stavebních strojů
  • Účast na školení nových typů stavebních strojů
  • Zaškolení obsluhy strojů přímo u zákazníka

Požadujeme:

  • SOU/SŠ se zaměření na opravy zemědělských strojů popřípadě opravy osobních automobilů
  • Komunikativní a technicky zaměřenou osobnost
  • Manuální zručnost, praxe v oblasti oprav osobních nebo nákladních automobilů
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič podmínkou

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Propracovaný způsob zaškolení
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Bonusy a prémie
  • Místo pracoviště: Jižní Čechy - Tábor

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha