Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník ve výrobě

referenční číslo: DF557F59 | aktuálnost: 13.04.2017

ABB s.r.o.

Do výroby elektrotechnických přístrojů ABB v Brně, Vídeňská, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dělník ve výrobě. Předchozí praxe s výrobou obdobných zařízení není nutná, na vše Vás zaučíme.

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude:

• Montáž přístrojů - zapojování vodičů, montáž dílů, navíjení, zapojování vývodů aj.
• Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů
• Plnění daných norem a udržování kvality práce
• Zaškolení provedeme na pracovním místě

Požadujeme

• Vzdělání v jakémkoli oboru

• Ochotu pracovat ve dvousměnném, nebo třísměnném provozu

• Spolehlivost, zručnost

Nabízíme

• Stabilita a zázemí silné mezinárodní společnosti
• 1 týden dovolené navíc
• Kratší pracovní doba – pracujeme 7,5 hod denně
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dotované stravování v závodní jídelně (možnost obědů nebo večeří )
• Volno navíc pro zvláštní životní situace
• benefitní systém Cafeteria
• Věrnostní prémie
• Odborné a jazykové vzdělávání dle potřeb dané pozice a další dle pravidel ABB s.r.o.

Nejste rozhodnutí? Přijďte se k nám do výroby podívat!
Kdy: každý čtvrtek v 15:00.
Kde: Infocentrum, ABB, Vídeňská 117.
Provedeme Vás výrobou, ukážeme pracoviště a zodpovíme dotazy.
S sebou si vezměte svůj životopis a z důvodu bezpečnosti uzavřenou obuv.

Pokud máte o pozici zájem, reagujte nebo pošlete Váš životopis na abb.prace@cz.abb.com.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Vídeňská 117/113a, Brno, 61900

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: mechanik, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní